DJ Piotr Gładkowski – Podsumowanie sezonu 2014

DJ Piotr Gładkowski – Tel. 503 567 121

Sezon wdj na wesele kielceeselny 2014 oficjalnie dobiegł do końca. Co prawda mamy jeszcze andrzejki, bal sylwestrowy, ale jednak wesela dla mnie, to przeważnie miesiące od kwietnia do końca października. Oczywiście są też Pary, które lubią nietypowe terminy – tak też się zdarza, ale to są sporadyczne przypadki.

Co roku o tej porze przy niejednej filiżance gorącej herbaty 🙂 robię podsumowanie minionego sezonu i wspominam poszczególne wesela, które miałem okazję poprowadzić.

Dwadzieścia siedem wesel, dziesięć przyjęć poprawinowych oraz kilka imprez firmowych. Blisko czterdzieści Par zaufało mi i powierzyło w moje ręce poprowadzenie ich z pewnością najważniejszego dnia w życiu. Było mi niezmiernie miło być z Wami w tak uroczystym dniu.

dj na wesele
Pamiątka ze Śląska 🙂

To był wyjątkowy sezon. Z jednej strony odwiedziłem nowe regiony i miejsca
w Polsce, gdzie do tej pory nie byłem i nie grałem. A wiadomo, że co region to również nieco inne zwyczaje. Do takich przyjęć zapewne zaliczę wesele na Śląsku, a także w Przemyślu. Z drugiej strony spotkałem się z nowymi propozycjami zabaw, które pojawią się w nowej ofercie na przyszły 2015 rok.

Okres zimowy to dla mnie czas na odpoczynek :), ale również czas na pracę, kolejne zmiany i urozmaicenia. Aktualizacja bazy zabaw weselnych, relacje
z wesel z minionego sezonu, wprowadzanie różnych technicznych
i wizualnych rozwiązań. To wszystko ma na celu podniesienie oferowanych usług, ciągły rozwój i co dla mnie najważniejsze – Wasze zadowolenie. Zadowolenie
z DJ-a/Wodzireja, który dołożył wszelkich starań, aby ten niepowtarzalny dzień w życiu był wyjątkowy, a wszystko odbyło się tak, jak sobie to wyobrażaliście.

DJ Kielce, a może dj na wesele Kielce? Przeważnie taką frazę wpisują Pary Młode, które szukają DJ-a, wodzireja na swoje wesele. Co prawda mamy jeszcze 2014 rok, jeszcze nie zaczął się sezon 2015, a już wolnych terminów na przyszły rok zostało jak „na lekarstwo”. Zatem jeśli planujecie swoje przyjęcie w 2015 roku, w Waszym kręgu poszukiwań jest dj na wesele kielce lub wodzirej weselny, warto już dziś zapytać o wolny termin na wesele 2015 roku.

Zachęcam do kontaktu i zapraszam na niezobowiązujące spotkanie. Spotkajmy się i porozmawiajmy o Waszym przyjęciu.

Jeszcze raz bardzo dziękuję Wszystkim Parom Młodym, że mogłem razem z Wami uczestniczyć w tak pięknych uroczystościach. Było mi niezmiernie miło poprowadzić Wasze przyjęcie. Życzę Wam wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia.
Pozdrawiam byłe, dotychczasowe oraz przyszłe Pary Młode.

Piotr Gładkowski.

dj na wesele kielce

dj kielce
(fot. Robert Durlik)
dj kielce
(fot. Robert Durlik)
dj kielce
(fot. Robert Durlik)

wodzirej kielce wodzirej kielce wodzirej kielce dj na wesele kielce wodzirej kielce