O mnie

DJ Weselny / Wodzirej / Konferansjer Kielce – Piotr Gładkowski

Moje doświadczenie, czyli krótko o mnie…

 

Przyszedłem na świat kiedy jeszcze służba zdrowia funkcjonowała w miarę prawidłowo….było to w roku pańskim 1983 (zdążyłem jeszcze na dobranockę). Zawsze lubiłem słuchać muzyki, aż do pewnej szkolnej zabawy – wtedy to, ku niezadowoleniu dziewczyn cały wieczór po raz pierwszy słuchałem muzyki radia FAMA. Przez to jeszcze bardziej zbliżyłem się do muzyki, w końcu nie wystarczało mi „puszczanie” utworów – chciałem pracować z mikrofonem i tak zostałem dj-em / wodzirejem.

dj radiowy

Było to na przełomie lat ’95 i ’96. Od tamtej pory „to” radio było moim nieodłącznym towarzyszem. Od tego momentu zaczął się czas konkursów i…nagród 🙂 które zdobywałem codziennie. Odwiedzałem radio tak często, że w końcu w nim zostałem…i jestem do dziś. Od 2002 roku robię to, co kocham – prowadzę audycje. Ponadto w radiu zajmuję się muzyką. Od 2005 roku jestem dyrektorem muzycznym grupy FAMA.

Oprócz pracy w radiu, rozszerzyłem swój zasięg działania, poprzez prowadzenie różnych imprez tanecznych (wesela, poprawiny, urodziny, imprezy firmowe czy bale andrzejkowe / sylwestrowe).

Obecnie specjalizuję się w prowadzeniu przyjęć weselnych.

Piotr Gładkowski
Weselny Specjalista

Praca jako dj weselny, wodzirej jest jedną z moich największych pasji. Nigdy nie patrzę na zegarek,
a Wasze zadowolenie jest dla mnie najważniejsze.

Muzykę, którą lubię określam mianem „optymistycznej”. Począwszy od lat ’70, ’80, ’90 i współczesnych.

Jeżeli interesuje Was profesjonalny dj weselny, wodzirej konferansjer to dobrze trafiliście. Teren mojego działania to głównie Kielce i woj. świętokrzyskie, ale można mnie spotkać także na terenie całego kraju.

Tak, mnie oceniają

MOI KLIENCI

Sprawdź Mnie!

W dziale referencje można sprawdzić jak moją pracę oceniły Pary Młode, które skorzystały z moich usług. Polecam również poczytać opinie na moim profilu Google.

Przez zadowolenie 100 % klientów uzyskałem pozycję lidera na rynku.

Wasze Wesele, Moja Pasja

Imię i nazwisko (wymagane)

Twój adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Proszę zaznaczyć okienko „nie jestem robotem”, a następnie nacisnąć przycisk „Wyślij”.

Zdjęcia z różnych imprez znajdziecie w galerii. Jeśli natomiast jesteście zainteresowani współpracą ze mną, zapraszam do działu „Oferta”, gdzie zapoznacie się z możliwościami jakie Państwu oferuję i do działu „Kontakt”, w którym znajdują się namiary do mnie.

KONTAKT

Tel. +48 503 567 121
kontakt@piotrgladkowski.pl

DJ Weselny / Wodzirej / Kielce – Piotr Gładkowski