DJ Zespół Muzyczny

Nie muszę Was chyba przekonywać, że muzyka na weselu to sprawa najważniejsza. A dobra oprawa muzyczna, to dobra zabawa.

DJ Zespół Muzyczny – Co wybrać?
Dlaczego dj na wesele a nie zespół muzyczny?

Jako dj/wodzirej gram wyłącznie oryginalne znane przeboje, co daje gwarancje, że usłyszysz to co lubisz
i tylko w oryginalnym wykonaniu. Nie ograniczam sie co do muzyki, gram każdy styl muzyczny po wcześniejszym uzgodnieniu z Młodą Parą.
Muzyka na wesele jaką oferuję to bardzo bogaty repertuar trzech pokoleń od szalonych lat 60-tych przez utwory z lat 70 i 80-tych, aż po najnowsze hity lansowane przez stacje radiowe. Jestem w stanie zagrać niemal każdy kawałek w przeciwieństwie do kapeli, która gra według ściśle określonego repertuaru. DJ nie robi długich przerw, dlatego każdy może bawić się wtedy kiedy ma na to ochotę!

Na podstawie swojego kilkuletniego doświadczenia (prezenter radiowy, dj na wesele / wodzirej) wiem, przy jakich utworach najchętniej bawią się Goście. Mimo to nie korzystam z żadnego sztywnego szablonu, tylko dobieram muzykę na bieżąco, obserwując to, co dzieje się na parkiecie.

Staram się zaspokoić nawet najwybredniejsze gusta moich klientów. Mogę śmiało powiedzieć, że jestem „człowiekiem-orkiestrą”.

DJ i biesiada za stołami? Tak, to możliwe…

Aby zadbać o dobrą zabawę nawet podczas przerwy, na życzenie robię również tradycyjną biesiadę za stołami – na żywo. Ponadto toasty, „gorzka wódka”, zabawa w miesiące i inne po indywidualnych ustaleniach.

Mogę Państwa zapewnić że postaram się zrealizować każde, nawet nietypowe pomysły na uatrakcyjnienie każdej imprezy.

„ZAiKS”, CZYLI PRAWA AUTORSKIE A IMPREZA

Każdy z nas przestrzega praw autorskich. Płacone są opłaty dla „ZAiKS”-u z tytułu publicznego odtwarzania utworów słowno-muzycznych. Daje to pewien komfort psychiczny, dla osób bawiących się na imprezie. Wyklucza to nieprzyjemne sytuacje, które ostatnio zdarzają się innym coraz częściej.

Podczas imprezy zamkniętej, prezenter jest osobą publiczną, nie pracuje za darmo i nie jest gościem w świetle prawa. W tym przypadku musi w pełni przestrzegać praw autorskich i pokrewnych. Praktyka pokazuje, że w większości imprez opłaty autorskie pokrywa Organizator, czyli w przypadku wesela jest to Para Młoda.

DJ Zespół Muzyczny, Wodzirej na Wesele Kielce
Prowadzenie Imprez Okolicznościowych.