Wesele Justyny i Pawła

Wesele Justyny i PawłaJeden z kolejnych letnich weekendów. Na początku września przyszedł czas na wesele Justyny i Pawła. Przyjęcie jak dla mnie całkiem spore, bo na ponad 150 osób. Impreza odbyła się w kieleckim Castorze. Miejsca do zabawy jak zwykle było bardzo dużo. Podczas tego przyjęcia na życzenie Pary Młodej pojawiało się bardzo dużo włoskiej muzyki, gdyż mama Pana Młodego mieszka we Włoszech, stąd taki akcent.

Oczywiście nie zabrakło zabaw dla gości, zaczynając od turnieju śpiewania, konkursu zręcznościowego dla kobiet czy też krzesełek w niestandardowej wersji.

Niezwykle mile zaskoczyli mnie goście podczas zabawy za stołami. Jak widać na załączonych zdjęciach osób bawiących się było bardzo dużo.

Pozdrawiam serdecznie Justynę i Pawła oraz wszystkich zaproszonych gości.. 🙂

Wesele Justyny i PawłaWesele Justyny i PawłaWesele Justyny i PawłaWesele Justyny i PawłaWesele Justyny i PawłaWesele Justyny i PawłaWesele Justyny i PawłaWesele Justyny i PawłaWesele Justyny i PawłaWesele Justyny i PawłaWesele Justyny i PawłaWesele Justyny i PawłaWesele Justyny i PawłaWesele Justyny i PawłaWesele Justyny i PawłaWesele Justyny i PawłaWesele Justyny i PawłaWesele Justyny i PawłaWesele Justyny i PawłaWesele Justyny i PawłaWesele Justyny i PawłaWesele Justyny i PawłaWesele Justyny i Pawła