Walc Świetlisty na weselu Kasi i Adriana

Sezon weselny cały czas trwa. Kolejna relacja dotyczy wesela, które odbyło się w środku czerwca. Tym razem wesele z poprawinami. W rolach głównych Kasia, Adrian, mały Marcel oraz ok. 130 zaproszonych gości. Kierunek, Sudół koło Ostrowca Świętokrzyskiego. Już około godziny 15:00 zjawiłem się w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym Leśne Kąty. Miejsce bardzo ładne, a sam lokal pięknie urządzony. Czas na rozłożenie sprzętu, bo po 18-tej można spodziewać się pierwszych gości.
W międzyczasie dowiedziałem się, że w tym regionie DJ/Wodzirej na weselu to rzadkość. Tym bardziej ucieszyłem się, że będę mógł przekonać gości, że przyjęcie
z DJ-em/Wodzirejem może być równie udane, a nawet lepsze, niż z zespołem.

She’s Like The Wind – tym utworem rozpoczęliśmy pierwszy taniec. Po krótkiej, integracyjnej zabawie oficjalnie zaczęliśmy część taneczną.

Cała impreza oczywiście była przeplatana różnymi zabawami i animacjami, m.in. pojawił się worek z niespodzianką, który odmienił oblicze wielu gości, co kwitowano salwami śmiechu 🙂 Nie zabrakło tradycyjnej biesiady za stołami czy też zabawy w miesiące. Romantyczny klimat stworzyliśmy poprzez walc świetlisty na weselu. Przez kilka chwil ogień miłości Młodej Pary, pięknie połączył gości na parkiecie, wywołał wiele wzruszeń, a przy okazji udało się zrobić sporo niezapomnianych zdjęć. Polecam walc świetlisty na weselu wszystkim parom.

W finale oczepin zorganizowaliśmy również turniej śpiewania, w którym okazało się, że
w obu rodzinach są ukryte talenty wokalne 😉

Impreza potrwała do białego rana, a poprawiny zakończyliśmy późnym wieczorem.

W rozmowach podczas przyjęcia z wieloma osobami, słyszałem, że były sceptycznie nastawione wiedząc, że na weselu będzie DJ.

Jednak po dwóch dniach pracy cieszę się, że kolejne osoby przekonały się, że impreza
z DJ-em/Wodzirejem może być super, a poza tym każdy, niezależnie od wieku znajdzie coś dla siebie.

Zapraszam do obejrzenia krótkiej foto relacji. Zdjęcia wykonał Arkadiusz Kaczewski – http://www.arekkaczewski.com

Pozdrawiam serdecznie Młodą Parę oraz wszystkich gości weselnych.

Walc Świetlisty na weselu Kasi i Adriana Walc Świetlisty na weselu Kasi i Adriana Walc Świetlisty na weselu Kasi i Adriana Walc Świetlisty na weselu Kasi i Adriana Walc Świetlisty na weselu Kasi i Adriana Walc Świetlisty na weselu Kasi i Adriana Walc Świetlisty na weselu Kasi i Adriana Walc Świetlisty na weselu Kasi i Adriana Walc Świetlisty na weselu Kasi i Adriana Walc Świetlisty na weselu Kasi i Adriana Walc Świetlisty na weselu Kasi i Adriana Walc Świetlisty na weselu Kasi i Adriana Walc Świetlisty na weselu Kasi i Adriana Walc Świetlisty na weselu Kasi i Adriana Walc Świetlisty na weselu Kasi i Adriana Walc Świetlisty na weselu Kasi i Adriana Walc Świetlisty na weselu Kasi i Adriana