Ten wpis powinienem opublikować w listopadzie ubiegłego roku, bo dla mnie jako dj-a & wodzireja sezon weselny kończy się właśnie pod koniec października. Jak się okazało, również po sezonie nie brakowało pracy. Miałem zaszczyt poprowadzić andrzejki, imprezy firmowe, zabawę mikołajkową dla dzieci, taneczne spotkania wigilijne, bal sylwestrowy (w tym roku w stylu lat ’20), grudniowe i styczniowe wesela w zimowej atmosferze, aż po zakończenie karnawału, czyli ostatni – ufff. Teraz będzie można zregenerować siły.

Czy to koniec sezonu? Karnawałowego z pewnością tak, ale niebawem ruszamy z weselami 2016 ! Ale o tym kiedy indziej…

Wróćmy jednak do minionego roku…

To był obfity sezon. Blisko czterdzieści par zaufało mi i powierzyło w moje ręce poprowadzenie ich przyjęcia weselnego. To dla mnie zaszczyt i przyjemność uczestniczyć razem z Wami w najważniejszych chwilach Waszego życia.
Często Wasze oczekiwania przed przyjęciem są podobne: aby
wesele było udane, aby była dobra muzyka, aby goście się bawili, oby wszystko się udało.
Moim celem jako prowadzącego jest
Wasze zadowolenie. Zawsze chcę, aby Para Młoda, Rodzice, Wasi Goście, przyjaciele i znajomi w jakiś sposób ten dzień zapamiętali. Cieszę się, że udało się ten cel ponownie zrealizować, a na Waszych twarzach zagościł uśmiech i zadowolenie oraz niezapomniane wspomnienia.

Jest mi niezmiernie miło, że wszystkie przyjęcia się udały. Wszystkie Wasze pozytywne opinie świadczą o moim profesjonalizmie. W końcu wesela to moja specjalność 🙂

Piotr Gładkowski Opinia

Sezon 2015 również był wyjątkowy. Pojawiły się nowe odwiedzone przeze mnie miejsca, nowe zabawy czy też Wasze oryginalne pomysły na urozmaicenie wesela.
Pierwszy raz miałem przyjemność uczestniczyć
w ślubie plenerowym. Tak było na weselu Gosi i Krzyśka. Pamiętam, że pogoda wtedy dopisała 🙂

Ślub plenerowy Małgorzaty i Krzysztofa
Ślub plenerowy Małgorzaty i Krzysztofa

Wasz pierwszy taniec również był oryginalny 🙂

Pierwszy TaniecPierwszy TaniecOdnośnie tańca… w zeszłym sezonie to właśnie pierwszy taniec to było coś co zapamiętałem najbardziej. Na specjalne układy taneczne decyduje się coraz więcej par. Od klasycznych walców (przeważnie pada wybór na walc wiedeński z „Nocy i Dni”), aż po odważne humorystyczne układy.
Pierwszy raz w życiu spotkałem się z
najdłuższym pierwszym tańcem, prawie 10 minut. Zobaczcie sami. Jak oni to zrobili?

Najdłuższy pierwszy taniec weselny
Najdłuższy pierwszy taniec weselny – 10 min 🙂

Najdłuższy pierwszy taniec weselny

Tak było u Eweliny i Mateusza – byliście rewelacyjni, SZACUNEK dla Was !
Mateusz zrobił jeszcze jedną niespodziankę – dla swojej żony zatańczył ze swoimi kolegami. Pozdrawiamy 🙂

Niespodzianka od Pana Młodego dla Pani Młodej
Niespodzianka od Pana Młodego dla Pani Młodej 🙂

Podobnych układów w zeszłym sezonie miałem jeszcze dwa, ale krótsze – 5-6 min.

Ale był również najkrótszy taniec, niecała minuta. Po prostu, niektóre pary chcą, aby ten stresujący moment trwał jak najkrócej. Wpis na temat pierwszych tańców napiszę wkrótce.

Podczas minionego sezonu nie obyło się bez sprawdzonych, świetnie integrujących zabaw takich jak hulajnogi,

Zabawa hulajnogiworek niespodzianka

Worek Niespodzianka

czy walc świetlisty.

Walc Świetlisty

Nie zabrakło układów tanecznych swing w uliczce,

Swing w uliczce

Poloneza, ale również tańca belgijskiego

Taniec belgijski na weseluNadal dużą popularnością cieszy się prezentacja multimedialna, a ostatnio przygotowywane przez Was krótkie filmiki do podziękowań dla rodziców.
Pojawiła się także, nowa propozycja, zabawy za stołami..
Również i Wy macie coraz to nowsze metody na urozmaicenia Waszego wesela, zaczynając od oryginalnej Księgi Gości, ubranka na wódkę,

DJ Kielce - Piotr Gładkowski (57) DJ Kielce - Piotr Gładkowskipojemnikach na koperty czy też zbierania pieniędzy na wózek / podróż poślubną.

DJ Kielce - Piotr Gładkowski (32)

Przede mną kilka tygodni na odpoczynek, ale również okres przygotowań do nowego sezonu. Wprowadzam kilka zmian techniczno-wizualnych, kolejną aktualizację weselnych zabaw.


Jeszcze raz bardzo dziękuję Wszystkim Parom Młodym, że mogłem razem z Wami uczestniczyć w tak pięknych uroczystościach. Było mi niezmiernie miło poprowadzić Wasze przyjęcie. Życzę Wam wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia.

Pozdrawiam byłe, dotychczasowe oraz przyszłe Pary Młode.

Jednocześnie zachęcam do kontaktu nowe pary, które planują swoje wesele. Zapraszam na niezobowiązujące spotkanie. Spotkajmy się i porozmawiajmy o Waszym przyjęciu.

Wspomnienia z wesel z sezonu 2015 !

DJ Kielce - Piotr Gładkowski (51) DJ Kielce - Piotr Gładkowski (48) DJ Kielce - Piotr Gładkowski (46) DJ Kielce - Piotr Gładkowski (43) DJ Kielce - Piotr Gładkowski (30) DJ Kielce - Piotr Gładkowski (20) DJ Kielce - Piotr Gładkowski (55)DJ Kielce - Piotr Gładkowski DJ Kielce - Piotr Gładkowski (7) DJ Kielce - Piotr Gładkowski (13) DJ Kielce - Piotr Gładkowski (15) DJ Kielce - Piotr Gładkowski (23) DJ Kielce - Piotr Gładkowski (35) DJ Kielce - Piotr Gładkowski (37)