dj na wesele 2015

DJ na wesele 2015 – przeważnie od tej frazy wszystko się zaczyna.

Tegoroczny sezon weselny jeszcze się nawet nie zaczął, a już pojawiają się zapytania jeśli chodzi o dj-a na wesele 2015 roku 🙂

Zwiększone zainteresowanie zaczyna się szczególnie po okresie Świąt Bożego Narodzenia czy Nowego Roku, gdy wiele par decyduje się na wspólne spędzenie dalszego życia. Dlatego jest to czas, gdy wiele popularnych i pożądanych przez Pary Młode terminów (np. czerwiec, lipiec, sierpień) jest bukowanych w pierwszej kolejności. Tradycyjnie na początku stycznia co chwilę odbieram telefon z zapytaniem o wolny termin na obecny rok. Jednak coraz częściej poszukiwany jest dj na wesele 2015 roku. Cieszę się bardzo, że zaczynacie planować Wasze wesele z tak dużym wyprzedzeniem. W ten sposób możecie uniknąć niepotrzebnego stresu związanego z przygotowaniami do Waszego ślubu czy wesela.

Jeśli chodzi o terminy na przyszły rok, jest jeszcze spory wybór, ale w tym wypadku obowiązuje dobrze znana wszystkim zasada – „kto pierwszy ten lepszy”.

Zapraszam zatem wszystkie Pary Młode, które szukają dj-a na wesele 2015 do kontaktu ze mną.
Możecie zadzwonić i zapytać o wolny termin. Tel. 503 567 121.

Zapraszam również na niezobowiązujące spotkanie, na którym zobaczycie jak podchodzę do sprawy prowadzenia przyjęć weselnych, co mogę zaoferować, a także określicie swoje oczekiwania wobec swojego dj-a na wesele.

Jeżeli Wasz dj na wesele 2015 roku ma być: profesjonalny i sprawdzony
to dobrze trafiliście.
REFERENCJE

Jestem DJ-em / Wodzirejem w jednej osobie, specjalizuję się w prowadzeniu przyjęć weselnych, a także poprawin
i innych przyjęć okolicznościowych. Mogę poprowadzić Wasze wesele od A do Z. Szczegółowo ustalony scenariusz – muzyka, zabawy, animacje taneczne oraz inne atrakcje podczas wesela – w 100 % będzie dostosowany do Waszej wizji, tego jakże ważnego dnia w życiu.

Jestem pewny, że w rezultacie, Wy jako Młoda Para będziecie zadowoleni z mojego prowadzenia, a Wasi Goście na długo zapamiętają Wasze przyjęcie weselne.

Zachęcam do odwiedzenia działu filmów.

>>> KLIKNIJ <<<

Zobaczcie moją pracę. Obejrzyjcie skróty z wesel.

Mój BLOG

 

Na zakończenie jeszdj na wesele 2015cze jedna sentencja, którą ostatnio usłyszałem i z którą w 100 % się utożsamiam…

„…Profesjonalizm nigdy nie jest dziełem przypadku,

Pasja rodzi profesjonalizm,

Profesjonalizm daje jakość,

A jakość, to jest luksus w życiu…”

Tradycyjnie wszystkim życzę trafnych terminów w 2015 roku i zapraszam do kontaktu.

Piotr Gładkowski – dj na wesele 2015 – Tel. 503 567 121.

Możecie mi zaufać